پرسش و پاسخ
نام* :
آدرس پستی* :
شماره تماس :
سوال* :
سؤال: با عرض سلام و خسته نباشيد. براي اينکه در يک مکان هم خريد و فروش رايانه و هم سيستم هاي حفاظتي را داشته باشم حتما دو جواز يکي از اصناف رايانه و ديگري از اصناف الکترونيک بايد بگيرم و نميشه بدون ثبت شرکت به يکجا رفته و با کمترين هزينه به اين مهم دستيافت . متشکرم نوشته شده توسط اماني (نمایش جواب سوال)
چند جواز براي يک واحدصنفي سؤال: با سلام.خسته نباشيد يه سوالي از حضور شما داشتم. من در شهرستان گرگان ساکنم و ليسانس نرم افزار ميباشم و به کار تعميرات کامپيوتر و تدريس ان و همچنين نصب دوربين هاي مداربسته مشغولم ولي بصورت همکاري با شرکت ها .ايا ميتوان براي مغازه اي که قصد زدن انرا دارم به غير از مجوز خريد و فروش کامپيوتر مجوز نصب و فروش سيستم هاي حفاظتي را بگيرم و تاجايي که مي دانم اين مجوز را بايد از صنف الکترونيک بگيرم و ايا ميشود با دوجواز و مشترکا مغازه ام را اداره کنم و يا اينکه اماکن ميتواند ايرادي بر اين مورد بگيرد . ممنون از شما نوشته شده توسط (نمایش جواب سوال)
دریافت مجوز سؤال: با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما می خواستم ببینم که یک سیم پیچ تجربی چطور می تواند جواز دریافت کند نوشته شده توسط محمد غزالی (نمایش جواب سوال)
اجاره نامه شرکتی یا فردی سؤال: با سلام : جهت کسب مجوز ، آیااجاره نامه به نام مدیر عامل قابل قبول است یا باید به نام شرکت باشد؟ نوشته شده توسط شیدا وکیل (نمایش جواب سوال)
نرخ اتحاديه سؤال: با سلام و خسته نباشي خواهشمندم نرخ مصوب اتحاديه تعميرکاران الکترونيک را برايم ارسال بفرماييد.لازم به ذکر است اتحاديه شهرستان گرمسار نرخي تعيين واعلام ننموده اند نوشته شده توسط محمد محمدي (نمایش جواب سوال)
استفسار سؤال: باعرض سلام و خسته نباشيد.با توجه به مادتين 7 و 8 آيين نامه اجرايي تبصره 2 بندط ماده 30 قانون نظام صنفي آيا اعضاء كميسيون فني راسا مي توانند به طرح موضوعات در جلسه كميسيون و تصويب نهايي آن اقدام كنند يا مصوبات كميسيون فني ابتدائا بايستي توسط هيئت مديره اتحاديه طي لايحه اي در كميسيون مطرح شود؟ نوشته شده توسط رضا برخورداري (نمایش جواب سوال)
استفسار سؤال: با سلام و خسته نباشيدبا عرض پوزش سوال دوم اينجانب تاكنون پاسخ داده نشده است دستور عاجل شما مبني بر ثبت پاسخ سوال 2 مورد استدعاست با تشكر. نوشته شده توسط رضا برخورداري (نمایش جواب سوال)
استفسار سؤال: با سلام ، تحيت و احترام سوال 1 - مستنبط از ماده 6 آيين نامه اجرايي تبصره 2 بند ط ماده 30 قانون نظام صنفي، آيا رئيس اتحاديه ذيربط موظف است كه تاريخ و ساعت هر يك از جلسات كميسيون هاي مصرح در ماده 1 آيين نامه مذكور را به اطلاع اعضاء كميسيون برساند يا اين امر قانوناً وظيفه رئيس كميسيون مي باشد؟ با سپاس فراوان از شما نوشته شده توسط رضا برخورداري (نمایش جواب سوال)
دریافت مجوز سؤال: باسلام می خواستم بپرسم دفاتر فنی مهندسی که کار آنها تایپ، تکثیر و از این قبیل کارها مربوط به اتحادیه شما است و برای دریافت مجور باید به اتحادیه شما مراجعه کرد؟ با تشکر نوشته شده در توسط سمانه دهفولی (نمایش جواب سوال)
دریافت مجوز فعالیت یا پروانه کسب سؤال: با عرض سلام وخسته نباشید خواهشمندم اینجانب را راهنمایی بفرمائید جهت شرکتی با عنوان سهامی خاص و فعالیت در حوزه واردات و صادرات کالاهای صوتی و تصویری حرفه ای و تجهیز سالنهایکنفرانس و آمفی تئاتر میبایست برای دریافت پروانه کسب و اجازه فعالیت به کدام مرجع و یا اتحادیه ای مراجعه نمایم با سپاس فراوان نوشته شده توسط علی -ز (نمایش جواب سوال)
تقدیر و تشکر سؤال: باسلام خدمت همکاران محترم بعنوان عضو کوچکی از اعضای اتحادیه الکترونیک تهران بجهت راه اندازی و ارتقای کیفی اتحادیه از زحمات شما همکاران محترم مخصوصا جناب مهندس صادق فیض آبادی کمال تشکر و قدر دانی را مینمایم با سپاس فراوان آرزوی موفقیت روز افزون دارم . نوشته شده توسط مهدی شیرازی (نمایش جواب سوال)
شكايت سؤال: با سلام. در صورت شكايت از تعميركار ماشین لباسشویی چه واحدي پاسخگو ميباشد.باتشكر نوشته شده 1389 توسط sasan dadfar (نمایش جواب سوال)
انتقاد سؤال: ضمن سلام ، در حین بازدید از سایت شما به قسمتی وارد شدم که با کلیک روی هر کدام از قسمتهای نقشه تهران لیست اعضای دارای مجوز را نشان می داد ، این اطلاعات اصلاً به روز نیست به عنوان مثال ( میکروپنل در منطقه 12 ) همچنین آدرس مشخصات شرکت هایی را مشاهده کردم که بیش از 4 سال است که نقل مکان کردند . بنا به نیاز کاری با چندین شماره تلفن ذکر شده هم تماس گرفتم ولی همه ابراز می کردند بیش از 3 الی 4 سال پیش نقل مکان صورت گرفته ، لطفاً در این رابطه توضیح دهید. نوشته شده توسط محمدی (نمایش جواب سوال)
تشکر و قدر دانی سؤال: خواستم اولا"از برخوردخوب وراهنمای کامل کارمنداتحادیه تشکرکنم دوما"بگویم درسایت شماجای صندوق انتقادات و پیشنهادات رادرنظر بگیرید با تشکر ارباب روجوع متقاضی پروانه کسب (نمایش جواب سوال)
نرخ الکتریکی ها سؤال: با سلام میخواستم بدونم نرخ الکتریکی ها از چه قراره؟ مثلا 1 متر سیم کشی یا تعویض 1 فیوز مینیاتوری یا ........ از کجا باید فهمید این نرخ ها را؟ (نمایش جواب سوال)
حق عضویت سؤال: حق عضویت اتحادیه چقدر است نوشته شده توسط حسن (نمایش جواب سوال)
شكايت سؤال: در صورت شكايت از تعميركار تلفن همراه چه واحدي پاسخگو ميباشد.باتشكر نوشته شده توسط محسن (نمایش جواب سوال)
اموزش سؤال: سلام با توجه با امکانات وشرایط تعمیرات و لازمه اموزش جدید باید امکانات جدید با شرایط روز فراهم شود شما تا کنون چه کاری انجام داده اید ؟ چنانچه تعمیرکاری اموزشهای امروزی را برخوردار نباشد اجبارا باید از کار تعمیرات خداحافظی نماید امیدوارم که موفق باشید نوشته شده توسط amiric (نمایش جواب سوال)
درخواست جواز کسب سؤال: با سلام و خسته نباشید من میخواهم مغازه الکتریکی افتتاح کنم لطفا بفرمایید که برای افتتاح ابتدا باید به کجا مراجعه نمایم درضمن من دیپلم هنرستان فنی قدیم را دارمایا این مدرک برای بخش فنی قابل قبول است یا باید دوره ای را بگذرانم با تشکر از شما نوشته شده توسط علیرضا طهرانی (نمایش جواب سوال)
جواز کسب تعمیر وفروش موبایل سؤال: باسلام:چه مدارکی برای گرفتن جوازکسب لازم می باشد. و از کجا اقدام کنیم.شماره تلفنی میدهید؟ باتشکر (نمایش جواب سوال)
درخواست پروانه سؤال: ببخشید درماده یک: هر فردی که بخواهد واحد صنفی ایجاد کند قبل از سپردن هر گونه تعهد اجاره ویا خریدمحل باید جهت اخذ مجوز لازم به اتحادیه صنف مربوطه مراجعه ودر خواست کتبی خود راتسلیم کند و این درحال است که در مورد دیگر اشاره شده :ارائه سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی ویا عادی ویا مبایعه نامه ویا ارائه قراردادهای منعقده فی مابین متقاضی پروانه کسب چگونه قبل از عقد قرار داد باید جواز تهیه کرد در حالی که از شرایط دریافت می باشدبنده تصمیم به ایجاد واحد صنفی تعمییراتی نمودم لطفا راهنمایی فرمایید 09123872175 نوشته شده در توسط امیر حسین صالحی (نمایش جواب سوال)
نرخخدمات سؤال: با سلام میخواستم از آخرِِِین نرخ اعلام شده شرح خدمات الکتروموتورهای تکفاز(3/1اسب والی3اسب) وسه فاز(2/1اسب الی100اسب)1400دور و 2800دورباسیم ایرانی طبق استاندارد موتوژن اطلاع پیداکنم لطفا پاسخ دهید نوشته شده در توسط مسعود شتابی (نمایش جواب سوال)
جواز کسب سؤال: باسلام مدت 9ماه میباشد که مغازه ای اجاره کردم وخودم با دو برادرم در آن مشغول میباشیم اواخر سال 87بازرس جهت جواز کسب به ما اخطار فرستاد وآدرس خ سهروردی را داده بود .با مراجعه به آنجا مشکل ما حل نشد .زیرا ما آماده پرداخت مبلغ مذکور برای گرفتن جواز موقت هستیم اما آنها میگویند ابتدا تمام بدهی های شهرداری ودارائی را پرداخت کنید لذا با توجه به جانباز بودن صاحب سرقفلی ملک که ما مغازه را از آن اجاره کردیم ایشان تمایلی برای پرداخت بدهی هایش ندارد مانیز بدون آگاهی از این موضوع در آن مغازه سرمایه گذاری کرده ایم .خواهشمند است با توجه به اینکه ما سه برادر با مدارک دانشگاهی در رشته الکترونیک میباشیم وزندگی خود را براین اساس پایه گذاری کرده ایم ما را راهنمایی بفرمائید که چگونه میتوان جواز کسب موقت 1 یا دوساله جهت صنف موبایل اخذ کرد . نوشته شده توسط بهروز مدبری (نمایش جواب سوال)
مغازه های بدون پروانه کسب سؤال: با سلام متاسفانه شاهد آن هستيم که در سطح شهرتهران افرادي هستند که بدون پروانه کسب مشغول به تعميرات لوازم صوتي وتصويرِي هستند آيا اتحاديه برای اينگونه از افرادبرنامه ای دارد . نوشته شده در پنج‌شنبه 8 اسفند 1387 توسط محسنی (نمایش جواب سوال)
پيشنهاد سؤال: جناب آقاي فيض آبادي باسلام و تشكر بابت زحمات شما در ايجاد سايت دسترسي به اطلاعات اتحاديه. در مورد تاريخچه اتحاديه پيشنهاد ميكنم از فايل هاي تصويري درتكميل آن استفاده نماييد تا نشانگر بهتري از فضاي تاريخي آن دوره باشد. ضمنا اسامي ياد شده در برخي موارد نياز به تصحيح دارد. با آرزوي موفقيت. نوشته شده توسط داود منصوري (نمایش جواب سوال)
با سلام لطفا" بفرماييد جهت دريافت جواز كسب در خصوص فعاليت مكانيكي خودرو به كدام صنف و اتحاديه بايد مراجعه كرد , خواهشمند است آدرس و تلفن تماس و چگونگي دريافت جواز را بفرماييد. با تشكر و سپاس (نمایش جواب سوال)
سلام می خواستم بدونم کسی اگر جواز کسب نگیره و مغازه باز کنه چی میشه ؟، اگه بفهمند چی میشه ؟ بعلت سربازی نمی تونم بگیرم ، متاسفانه ندونسته عمل کردم و مغازه هم گرفتم بعد فهمیدم نمیشه ، چه کنم ؟ ، برادرمم رشتش فنی نیست ، هیچ کسی رو ندارم ، چکاااااااااااااااار کنم آخه ؟ (نمایش جواب سوال)
برای ثبت دفتر فنی کامپیوتر از کجا باید مجوز گرفت؟چه مدارکی لازم داریم؟ (نمایش جواب سوال)
سلام از کسانی که میخوان جواز تعمیرکاری رادیو تلویزون ویدئو بگیرن امتحانی گرفته میشه؟ اگر گرفته میشه چه اطلاعات فنی لازم داره؟ (نمایش جواب سوال)
با عرض سلام برای کسب پروانه کسب تمامی مدارک لازم را دارا می باشم. فقط محل واحد صنفی تجهیز نشده است و به صورت یک مغازه لخت می باشد ( بدون گچ و خاک و سیمانکاری و فقط با آجرچینی و سقف شده) البته دارای سند میباشد. آیا می توانم با همین شرایط مغازه پروانه بگیرم؟ با تشکر (نمایش جواب سوال)
.دوستم از من درخواست كرده كه چون از يك واحد جواز كسب دارد نميتواند از واحد كناري ديگر براي بنگاه معاملاتي خود جواز دوباره بگيرد در نتيجه مدارك من را براي گرفتن جواز خواسته ميخواستم بدونم اگر من به اسم مباشر براي دوستم پروانه كسب بگيرم در آينده مشكل يا محدويتي براي من كه بيكار هستم و جوياي كار پيش نمي آيد آيا اسمم جز كساني نمي شود كه كار دارند و براي گرفتن تسهيلات صندوق مهر يا اشتغال محروم بمانم؟ (نمایش جواب سوال)
با سلام همسرم دارای مدرک تعمیرات تلفن همراه است ایا من میتوانم جواز کسب را به نام خود دریافت کنم درحالی که من خانم هستم و مدرک تعمیرات موبایل ندارم (نمایش جواب سوال)
باسلام.من در زمینه دوربین مدار بسته فعالیت دارم و برای پروژه دانشگاهی در مورد ای اتحادیه میخواهم تحقیق کنم .درمورد چگونگی تاسیس/اعضا/شرایط عضویت و..../ از چه راههایی متوانم.لطفا راهنماییم کنید.باتشکر (نمایش جواب سوال)
با سلام چرا وقتی محوز ثبت شرکت داده میشود مجامع امور صنفی از مدیران در خواست جواز کسب دارند (نمایش جواب سوال)
دلیل دیر تحویل دادن پروانه که کلیه کارها انجام شده چیست با سپاس فراوان (نمایش جواب سوال)
چگونه میتوانم جواز کسبی که دارم شراکتی کنم یعنی سه نفر دیگر هم اضافه شود در واقع جواز چهارنفری بگیرم (نمایش جواب سوال)
آیا برای فعالیت پس از ثبت شرکت می بایست حتماً از انجمن صنفی نیز مجوز گرفت (نمایش جواب سوال)


تبلیغات